Mepilarin® комплекс для уповільнення росту волосся після епіляції

Oxford Biolabs®
106210101
2120,00
грн.
Oxford Biolabs® у співпраці з відомим фахівцем у галузі фізичної хімії розробили абсолютно новий підсилювач епіляції: Mepilarin® Комплекс для уповільнення росту волосся після епіляції, який затримує та послаблює відростання небажаного волосся після його видалення. Постійне застосування продукту з часом допомагає досягти ефекту постійної епіляції, результатом якої стане гладка та приваблива шкіра.

Mepilarin® постачається у двох флаконах: Мікроемульсія та Фермент. Змішайте вміст флаконів (див. Вказівки нижче), щоб активувати Mepilarin®. Препарат на основі мікроемульсії має чудову здатність швидко доставляти активний фермент у волосяні фолікули, щоб послабити майбутнє відростання волосся. Mepilarin® заспокоює та живить подразнену шкіру після епіляції.

Mepilarin® - це інноваційна система епіляції на натуральній основі, яка науково розроблена з використанням натуральних та високоякісних складників. З кожним застосуванням Ви на крок ближче до бажаного результату - остаточного пригнічення росту небажаного волосся. Придатний для домашнього застосування; допомагає зменшити подразнення і частоту болючих сеансів видалення волосся.
  • Для чоловіків і жінок
  • Протестований під дерматологічним контролем
  • Придатний для використання на всіх ділянках тіла
  • Не містить штучних ароматизаторів та барвників
  • Не тестований на тваринах
  • Вироблений в Німеччині
Застосування
1. Ретельно видаліть небажане волосся за допомогою гарячого воску, шугарингу або будь-якого іншого методу епіляції, який видаляє волосся з коренем. Під час процесу епіляції, будь ласка, уважно дотримуйтесь інструкцій, які супроводжують обраний Вами спосіб епіляції.
2. Щоб підготувати шкіру до використання Mepilarin® , переконайтеся, що вона чиста і не має залишків засобу для епіляції та волосся.
3. Підготуйте Mepilarin® Комплекс для уповільнення росту волосся після епіляції, наливши Мікроемульсію у флакон, що містить Фермент.
4. Надійно закрийте флакон із Ферментом та енергійно струсіть. Будь ласка, застосовуйте негайно, не пізніше 10 хвилин після видалення волосся.
5. За допомогою піпетки, що входить до комплекту, нанесіть свіжоприготовлений Mepilarin® на епільовану шкіру.
6. Масажними рухами пальців втирайте лосьйон в шкіру, після цього добре вимийте руки.
7. Зачекайте принаймні 10 хвилин, поки продукт не впитається, перш ніж одягати одяг тощо.
8. Після активації ферменту підготовлена суміш залишатиметься активною протягом наступних 2-3 днів, якщо Ви зберігатимете її в холодильнику. Щоб покращити результати, Ви можете наносити лосьйон на епільовані ділянки впродовж цього періоду після першого застосування.
9. Рекомендується використовувати комплекс Mepilarin® регулярно після кожної процедури епіляції волосся до остаточного припинення росту небажаного волосся.

Більш детальні рекомендації по застосуванню дивіться у буклеті.
Відео огляд https://youtube.com/watch?v=LBO0MsH-sAs

Застереження
Зберігати в недоступному для дітей місці. У випадку контакту з очима, негайно промийте їх холодною водою. Якщо все-таки виникне непередбачуване сильне подразнення, слід негайно припинити застосування косметичного засобу та звернутися за медичною консультацією. Виключно для зовнішнього застосування.

Умови зберігання
при кімнатній температурі. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Уникайте потрапляння прямого сонячного світла.

Строк придатності
30 місяців

Об'єм
Мікроемульсія 27.25 мл
Фермент 1.75 мл

Країна виробництва: Німеччина

Виробник: Оксфорд Біолабс Лтд.

Дата виготовлення: 29.03.2021

Код УКТЗЕД: 3304

Постачальник / Імпортер: ТОВ “ОКСФОРД БІОЛАБС УКРАЇНА”, 79005, Львівська обл., м. Львів, вул. Ковжуна, 4, кв.3 тел. +38(032)259-07-10

Сертифікація: Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 12.2-18-3/ 10242 від 01.06.2021 р.

Дивіться також