TRX2® Відновлюючий лосьйон проти випадіння волосся

Oxford Biolabs® - TRX2®
1076
1880,00
грн.
TRX2® Лосьйон (із TRX2® активними інгредієнтами) – це розчин місцевого застосування, розроблений на натуральній основі та виготовлений під контролем найвищої якості у ЄС. Він містить запатентований комплекс Carnipure™ тартрата (L-карнітин тартрата), калій, амінокислоти із розгалуженим ланцюгом (BCAA), ніацін та інші важливі поживні речовини.

Лосьйон TRX2® створено для відновлення волосяних фолікул та живлення рідкого волосся. Основою TRX2® Лосьйону є та сама ефективна формула, що використовується у TRX2® Молекулярній харчовій добавці для волосся.
  • Для чоловіків і жінок, які спостерігають у себе втрату волосся на ранніх стадіях (шкала Норвуда 1–4).
  • Не містить шкідливих складників.
  • Не містить синтетичних ароматизаторів та барвників.
  • Протестовано під дерматологічним контролем німецьким інститутом дерматології Dermatest® у 2018 році.
  • Не тестовано на тваринах
Застосування
Наносьте TRX2® Лосьйон на шкіру голови за допомогою піпетки, двічі на день: вранці та ввечері. Не потребує змивання. Для забезпечення довготривалого результату використовуйте TRX2® Лосьйон систематично. Ефективно поєднується з іншими продуктами з лінійки TRX2®.

Склад
Aqua, Carnitine Tartrate, Propanediol, Phenoxyethanol, Biotin, Leucine, Isoleucine, Valine, Niacin, Potassium Chloride, Zinc Citrate, Dimethyl Sulfone. Без синтетичних ароматизаторів та барвників.

Об'єм: 60 мл

Застереження
У випадку контакту з очима негайно промийте їх холодною водою. При виникненні непередбачуваного сильного подразнення,припиніть використання лосьйону та зверніться до лікаря.

Зберігати у недоступному для дітей місці.
Виключно для зовнішнього застосування.

Термін придатності: 30 місяців

Умови зберігання: при кімнатній температурі. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Уникайте потрапляння прямого сонячного світла.

Країна виробництва: Німеччина

Виробник: Оксфорд Біолабс Лтд.

Дата виготовлення: 08.2019

Код УКТЗЕД: 3305

Сертифікація: Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 602-123-20-3/7451

Постачальник / Імпортер: ТОВ “ОКСФОРД БІОЛАБС УКРАЇНА”, 79005, Львівська обл., м. Львів, вул. Ковжуна, 4, кв.3 тел. +380(032)259-07-10

Дивіться також