TRX2® Молекулярний комплекс 3-пляшковий пакет

1004
6600,00
грн.
Ця інформація не замінить консультації з Вашим лікарем або спеціалістом з охорони здоров'я стосовно будь-якого захворювання, яке Ви можете мати. Для більш детальної інформації про TRX2® або для повторного замовлення, відвідайте наш сайт: www.oxfordbiolabs.com

Що таке TRX2®?
TRX2® – це молекулярна харчова добавка для волосся, що містить комплекс калію, Carnipure® тартрату (L-карнітин тартрату), BCAA (амінокислоти з розгалуженим ланцюгом), нікотинамід та необхідні поживні речовини, що виробляються за високоякісними стандартами. TRX2® використовується для підтримки нормального здорового росту волосся у чоловіків та жінок.

Як варто приймати TRX2®?
Приймати по 3 капсули в день під час їжі. Ви можете прийняти всі 3 капсули водночас або окремо в різний час.

Які можливі побічні ефекти TRX2®?
Побічні ефекти були зареєстровані лише у декількох випадках. Іноді споживачі повідомляли про невеликі шлунково-кишкові розлади. Тому ми рекомендуємо приймати TRX2® з їжею. У рідкісних випадках можливе виникнення алергічних реакцій, таких як почервоніння шкіри. Якщо це станеться, то відразу припиніть прийом TRX2® і проконсультуйтесь з лікарем або працівником охорони здоров'я.

Як довго чекати на результати?
У деякий людей перші результати з'являються уже до 12 тижня. На думку інших, результати не очевидні впродовж 8-12 місяців з початку курсу лікування. Проте, у більшості споживачів перші помітні результати спостерігаються після 5 місяців прийому препарату.*

Як діє TRX2®?*
У TRX2® останні наукові знання про молекулярні механізми, що відповідають за стоншення волосся, синтезовані в елегантне рішення: стимуляцію іонних калієвих каналів в межах волосяних фолікул. Щоденний прийом TRX2® допомагає полегшити надходження в мембрани волосяних фолікул регулюючих сполук і необхідних поживних речовин, таких як амінокислоти і ліпіди. Ви підтримуєте здоровий і нормальний ріст волосся. Ваше волосся стає густішим та сильнішим.*

Запобіжні заходи
Не перевищуйте вказану зазначену рекомендовану добову дозу. Харчові добавки не повинні використовуватися в якості заміни збалансованого харчування.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Зверніться до лікаря, якщо Ви приймаєте інші ліки або проходите курс лікування.

Склад
L-карнітин, гідроксипропілметилцелюлоза (оболонка рослинної капсули), регулятор кислотності: винна кислота, хлорид калію (в тому числі 0,5% діоксиду кремнію), L-лейцин, L-валін, L-ізолейцин, цитрат цинку, нікотинамід, стабілізатор: магнієві солі жирових кислот, селеніт натрію, D-біотин.

  • Підходить для вегетеріанців.
  • Не містить штучних барвників.
  • Без консервантів.
  • Запах капсул викликаний наявністю лише натуральних інгредієнтів і не є ознакою зіпсованого продукту. Його можна зменшити, якщо зберігати продукт у прохолодному місці.
  • Підходить для чоловіків і жінок.
Рекомендації до споживання
Дієтична добавка може бути використана в раціоні дієтичного харчування як додаткове джерело амінокислот, вітамінів та мінералів з метою підтримки нормального стану росту волосся.

Застереження при застосуванні: підвищена чутливість до будь-якого з компонентів продукту, вагітним жінкам та в період лактації.

Строк придатності: 3 роки від дати виготовлення
Не використовувати після закінчення терміну придатності.

3 флакони - 1674 мг х 270 капсул.

Метод зберігання: при кімнатній температурі нижче 25°С, в сухому, прохолодному місці.
Країна виробництва: Німеччина
Виробник: Оксфорд Біолабс Лтд.
Код УКТЗЕД: 3604
Сертифікація: Звіт Інституту нутриціології №3/8-А754-63811Е від 20.02.2017
Постачальник / Імпортер: ТОВ “ОКСФОРД БІОЛАБС УКРАЇНА”, 79005, Львівська обл., м. Львів, вул. Ковжуна, 4, кв.3 тел. +380(032)259-07-10

Дивіться також