DRM4® Молекулярна дієтична добавка для покращення стану шкіри (живлення шкіри)

DRM4®
103010117
2120,00
грн.
Комбінація високої концентрації омега-3/омега-6 жирних кислот, ключових вітамінів і мікроелементів, потужних антиоксидантів, екстракту чорниці та корисних поліфенолів створюють унікальну формулу, яка збереже молодість шкіри. DRM4® - результат поєднання провідних наукових досліджень та високоякісних натуральних інгредієнтів. Три капсули DRM4® на день живлять шкіру зсередини та захищають її клітини від зовнішніх негативних чинників.

Склад
Олія зерен шавлії іспанської, желатин, аскорбінова кислота, зволожувач гліцерол, олія мікроводорості виду Schizochytrium, олія огірочника медичного, екстракт чорниці, D-альфа-токоферол, нікотинамід, стабілізатор силіцій, емульгатор соєвий лецитин, олія зерен соняшника, бджолиний віск, барвник карамельний колір, мальтодекстрин, рибофлавін, калію йодид, лікопен, натрію селеніт, D-біотин.

Рекомендації до споживання: дієтична добавка може бути використана в раціонах дієтичного харчування як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження (омега-3/омега-6 поліненасичені жирні кислоти), вітамінів та мінералів з метою підтримки нормального стану шкіри. Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування: дорослим по 1 капсулі 3 рази на добу, або по 3 капсули 1 раз на добу під час їди, запиваючи склянкою води.

Термін вживання: 1 місяць для одного скляного флакону, 3 місяці для трьох.

Можливість подальшого застосування визначається індивідуально. Рекомендована консультація з лікарем.

Застереження при застосуванні: не для вживання особами, які мають підвищену чутливість до будь-якого з компонентів продукту, вагітними жінками та жінками в період лактації. Особам з будь-якими захворюваннями перед вживанням продукту рекомендовано порадитися з лікарем. Не перевищуйте вказану рекомендовану добову дозу. Дієтичні добавки не мають використовуватися в якості заміни повноцінного харчування. Важливо мати різноманітний і збалансований раціон харчування і здоровий спосіб життя. Зверніться до лікаря, якщо Ви приймаєте медикаменти.

Форма випуску: скляний флакон по 90 капсул (68 г), по 1 або 3 скляних флакони в картонній упаковці.

Умови зберігання: зберігати при температурі до 25°C, в захищеному від вологи та не доступному для дітей місці.

Строк придатності
3 роки від дати виготовлення. Не використовувати після закінчення терміну придатності.

Країна виробництва: Німеччина

Виробник: Оксфорд Біолабс Лтд.

Дата виготовлення: 09.2020

Код УКТЗЕД: 727107

Сертифікація: ЗВІТ НАУКОВОГО ЦЕНТРУ ПРЕВЕНТИВНОЇ ТОКСИКОЛОГІЇ, ХАРЧОВОЇ ТА ХІМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ № 3/8-А-402-65604Е від 27.02.2018 р.

Постачальник / Імпортер: ТОВ “ОКСФОРД БІОЛАБС УКРАЇНА”, 79005, Львівська обл., м. Львів, вул. Ковжуна, 4, кв.3 тел. +380(032)259-07-10

Дивіться також