Інноваційні рішення Oxford Biolabs® для продовження молодості, збереження краси, підтримки здоров'я і добробуту.
Британська компанія. Виробництво в Німеччині. Всі продукти сертифіковані в Україні.

Продукти Oxford Biolabs®
Натуральні інгредієнти і власні наукові розробки.
Препарати проти випадіння волосся, посивіння та старіння шкіри.
ПРО КОМПАНІЮ
Oxford Biolabs® - це британська нутрицевтична і космецевтична компанія з виробництвом у Німеччині. Працює на міжнародному ринку з 2009 р.

Розробки експертів Оксфордського університету спираються на наукові дослідження світового рівня. Всі продукти виробляються на натуральній основі під ретельним контролем якості.

Ефективність препаратів доведена дослідженнями інституту "Дерматест" в Німеччині і відгуками клієнтів з більш ніж 100 країн по всьому світу на платформі "Trustpilot".
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
Ваш E-mail
Ваш телефон
ВІДГУКИ
Маючи більш ніж 19 000 задоволених клієнтів у більш ніж 110 країнах світу, продукція OxfordBiolabs® позитивно вплинула на життя багатьох людей. Всі представлені точки зору - це перевірені реальні відгуки клієнтів.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
Здіснюємо безкоштовну доставку по Україні Новою поштою при замовленні від 1000 грн.
КОМАНДА
Ми будемо раді надати будь-яку додаткову інформацію і відповісти на Ваші запитання.
Олексій Гусев
Менеджер по Україні
Олексій відповідає за розвиток компанії в Україні. Він координує роботу як з партнерами, так і з базою прямих клієнтів. Запровадження високих стандартів на всіх етапах роботи с клієнтами - одна з ключових задач Олексія. Відчуття потреб споживача і міжнародний досвід сформували виключно конструктивний підхід до будь-якого питання.
Доктор Умаїр Рафік
Менеджер по Західній Україні і Києву
Умаїр забезпечує інформаційну і операційну підтримку партнерів: косметологів, трихологів, дерматологів, а також клінік та косметичних центрів. Відповідає за підтримку стандартів сервісу клієнтів, щоденний зв'язок з ключовими партнерами і своєчасну доставку товарів. Медична освіта, практика, і багаторічний досвід дозволяє Умаїру надавати консультації по наукових особливостях продукту.
ПАРТНЕРИ
Oxford Biolabs® працює в різних містах України з надійними партнерами, до яких Ви можете звернутися за консультацією та щодо можливості придбати наші продукти.
НОВИНИ