Молекулярний комплекс для жінок в період постменопаузи

1111
1560,00
грн.
Ця інформація не замінює консультації з Вашим лікарем або медичним працівником щодо будь-якого наявного у Вас захворювання або медикаментозного лікування, на якому Ви перебуваєте. Якщо Ви не повністю розумієте зміст або маєте питання щодо цієї інформації, будь ласка, порадьтеся з Вашим лікарем або фармацевтом.

З якою метою розроблений Молекулярний комплекс для жінок в період постменопаузи?
Молекулярний комплекс для жінок в період постменопаузи спеціально розроблений для забезпечення потреб в мікроелементах жінок під час і після менопаузи з метою поліпшення їх загального стану та запобігання дефіциту мікронутрієнтів у цей період.

Як слід приймати молекулярний комплекс?
Рекомендуємо приймати 2 капсули Молекулярного комплексу для жінок один раз на добу, бажано вранці, з їжею, запиваючи склянкою води. Ви можете приймати 2 капсули разом або окремо з їжею також протягом дня в залежності від Вашого розпорядку прийому їжі.

У чому полягає наукове обґрунтування дії дієтичної добавки?
Під час і після менопаузи жіноча фізіологія стикається з новими викликами, такими як зниження доступності кальцію або зміна метаболізму гормонів, що може призвести до фізичних і психічних змін. Це часто також викликає серйозні проблеми. Молекулярний комплекс для жінок - це природна альтернатива, яка допоможе жінкам в період менопаузи. Він містить поживні речовини, які допомагають забезпечити конкретні потреби жінок в мікроелементах під час і після менопаузи:
 • Вітамін В6 сприяє регуляції гормональної активності.
 • Пантотенова кислота (вітамін В5) сприяє нормальному синтезу і метаболізму стероїдних гормонів.
 • Вітамін D і кальцій допомагають зменшити втрату кісткової маси у жінок в період постменопаузи, оскільки низька мінеральна щільність кісток є фактором ризику їх остеопоротичних переломів.*
 • Ізофлавони сої, лігнани з насіння льону, магній, фолієва кислота (вітамін В9), вітамін В12 і йод вдало доповнюють композицію молекулярного комплексу.
*Сприятливий ефект досягається при щоденному споживанні не менше 1200 мг кальцію і 20 мкг вітаміну D з усіх джерел.

Скільки часу потрібно, щоб помітити перші результати?
Результати від застосування даної дієтичної добавки проявляються індивідуально. Однак, перші помітні результати можна очікувати вже через кілька тижнів після початку прийому молекулярної дієтичної добавки за умови дотримання всіх рекомендацій по застосуванню.**

Чи можливі побічні реакції?

Молекулярний комплекс для жінок складається з інгредієнтів, які містяться в природних продуктах харчування і не відносяться до лікарських засобів. У разі виникнення будь-якої небажаної реакції під час прийому препарату, його необхідно негайно припинити і проконсультуватися з лікарем або іншим кваліфікованим фахівцем в галузі охорони здоров'я.

Застереження:
Не перевищуйте зазначену рекомендовану добову дозу. Дієтичні добавки не повинні використовуватися в якості заміни повноцінного харчування. Важливо мати широкий і збалансований раціон харчування і вести здоровий спосіб життя. Зверніться до лікаря, якщо Ви приймаєте будь-які інші медикаменти. Не призначений для прийому дітьми. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Кому слід порадитися з лікарем перед прийомом Молекулярного комплексу для жінок?
Загалом, перш ніж приймати будь-які дієтичні добавки і рецептурні препарати одночасно, слід проконсультуватися з лікарем або іншим кваліфікованим спеціалістом із галузі охорони здоров'я. Крім того, існує кілька категорій осіб, які безумовно повинні проконсультуватися з лікарем:
 • Особи, що приймають антикоагулянти.
 • Особи, які споживають велику кількість алкоголю, і особи, які часто страждають на подагру, незважаючи на урикозуричне лікування.
 • Особи, що вживають медикаменти для лікування хронічних хвороб.
 • Особи, що страждають алергією на будь-який зі складників TRX2® або Молекулярного комплексу для жінок в період постменопаузи.
 • Особи, що страждають на захворювання печінки або нирок.
 • Особи, що страждають на неконтрольовану гіпертонію/хвороби серця.
 • Особи, що страждають на анемію.
 • Особи, що страждають на порфирію.
 • Особи, молодші за 18 років або старші за 75 років.
Чи містить молекулярний комплекс для жінок харчові алергени?
Відповідно до постанови ЄС 1169/2011, найбільш частими збудниками алергії і харчової непереносимості є глютен, ракоподібні, яйця, риба, арахіс, соєві боби, молоко, горіхи, селера, гірчиця, насіння кунжуту, діоксид сірки і сульфіти, люпини і молюски. Молекулярний комплекс містить екстракт сої. Окрім того, наявність залишків основних алергенів не може бути виключена у зв'язку з тим, що обладнання, яке використовується для виготовлення капсул на заводі також використовується для виробництва інших продуктів, які можуть містити основні алергени. Якщо у Вас виникли будь-які алергічні реакції і/або побічні ефекти, припиніть прийом препарату і зверніться до лікаря або медичного фахівця для подальшого скерування.

Інгредієнти:
 • карбонат кальцію
 • оболонка капсули гідроксипропілметилцелюлоза
 • екстракт сої
 • екстракт насіння льону
 • оксид магнію
 • стабілізатор: солі магнію жирних кислот
 • кальцій-Д-пантотенат
 • гідрохлорид піридоксину
 • птероілмоноглютамінова кислота
 • йодид калію
 • холекальциферол
 • ціанокобаламін
Інформація про можливі алергени: див. інгредієнти виділені жирним курсивом.

Підходить для веганів.
Не містить штучних барвників.
Не містить глютену.
Не містить консервантів.

Запах капсул може бути спричинений їх складом, основа якого є повністю натуральною і не є ознакою псування. Запах можливо мінімізувати, якщо зберігати продукт у прохолодному місці.

Термін придатності: до серпня 2021 року.

Технічні характеристики:
Молекулярний комплекс для жінок в період постменопаузи: 715 мг х 60 капсул (42 г).

Умови зберігання: при кімнатній температурі нижче 25° C, в темному і сухому місці.

Країна виробництва: Німеччина
Виробник: Оксфорд Біолабс Лтд.

Сертифікація в Україні: Звіт про науково-дослідну роботу щодо відповідності вимогам вітчизняного санітарного законодавства та європейських регламентів про дієтичні добавки № 3-28-А-3817-20-69323-Е від 14.12.2020

**Ці твердження не перевірялися контролюючими медичними установами. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або запобігання будь-яких хвороб. Результати можуть відрізнятися і бути обумовленими індивідуальними особливостями Вашого метаболізму.
Дивіться також
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Введіть Ваші дані для оформлення замовлення.
ПІБ
Ваш E-mail
Ваш телефон
Місто
Номер відділення Нової пошти
Промокод
Будь ласка, введіть код
Ознайомтесь з умовами Публічного договору (оферта)
Покупець в повному обсязі приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару, повернення товару, відповідальності за недобросовісне замовлення та усі інші умови договору.
Договір вважається укладеним з моменту натискання кнопки «Підтвердити замовлення».
Ви зможете оплатити обрані товари за допомогою банківської карти, Приват24, GooglePay та інших способів LiqPay.