Партнерська комісія
Будь ласка, уважено ознайомтесь з новим підходом щодо комісії. Умови по пратнерах, які підписали договори до 10.08.2020 залишаються без змін.
Як це працює?
1
Фокус на навчані
Навчання може проводитись у формі вебінару, семінару, офісної зустрічі за планом презентації B2B, включаючи тести в кінці. Все навчання безкоштовне
2
Більше доходу = більша комісія
Наша політика полягає в підтримці тих компаній, які діють. Рівень комісії залежіть від обїєму продаж.
3
Інноваційний підхід
Консигнаційне рішення (під реалізацію) буде обмежуватися все більше і більше. Натомість ми запровадимо сучасні способи присутності продукту на різних платформах партнерів, які дозволять клієнтам мати інфо по продукту під рукою 24/7.
20%

Базова комісія для партнерів, які зацікавлені у співпраці та тільки починають працювати і продавати.
27%

+ 7% надається, якщо партнер пройшов навчання та отримав сертифікат партнера. Ця комісія призначається на три місяці, якщо продажі здійснюються на рівні 500 доларів США (еквівалент в гривні) в середньому протягом трьох місяців. Якщо ціль продажів не досягнута, Оxford Biolabs залишає за собою право зменшити комісію на власний розсуд, беручи до уваги реальну ефективність партнера.
35%

+ 8% надається, якщо партнер продає щонайменше на 1000 доларів США (еквівалент в гривні) щомісяця в середньому протягом трьох місяців. Ця комісія призначається на три місяці, якщо продажі на рівні в середньому 1000 доларів після підписання угоди. Якщо ціль продажу не досягнута, Оxford Biolabs залишає за собою право знизити комісію на власний розсуд, беручи до уваги реальну ефективність партнера
На маркетинг

+ 7,5% від продажів за попередній місяць, якщо ми попередньо узгодили маркетинговий план, партнер його реалізував і щомісячні продажі - не нижче 500 USD (еквівалент в гривні). Цей бюджет надається у вигляді товарів.