Як працює Melaniq®
Дієтична добавка Melaniq® – джерело амінокислот, вітамінів та мінералів для підтримки природнього кольору волосся.
Препарат складається з міді, амінокислот, фолієвих кислот, поживних речовин, вітамінів та ферментів і забезпечує ефективне використання натуральних інгредієнтів, що сприяє підтримці природного кольору волосся.

Діяльність ферменту тирозин, що є двигуном процесу утворення важливого пігменту меланіну, залежить від наявності міді в організмі, утворення якої відбувається в активному центрі цього ферменту. Науково доведено, що люди, котрі страждають від передчасної появи сивого волосся, мають недостатню кількість міді. Низький рівень міді зменшує ефективність тирозиназу. Це призводить до зменшення вироблення меланіну і є причиною появи сивого волосся.

Melaniq допомагає відновити необхідний рівень міді і сприяє збереженню натурального кольору волосся.

Склад Melaniq®
 • Екстракт зеленого чаю;
 • аскорбінова кислота;
 • оболонка капсули пуллулан;
 • L-тирозин;
 • бурі водорості Аскофілум нодозум;
 • дигідрат кверцетину;
 • магнієві солі жирних кислот (стабілізатор);
 • глюконат купруму;
 • лікопен;
 • птероїлмоноглутамінова кислота;
 • D-біотин;
 • холекальциферол;
 • ціанокобаламін.
Поява сивого волосся може бути спричинена різними факторами, включаючи генетику, навколишнє середовище, стрес, неправильне харчування. Формула Melaniq® була спеціально розроблена для підтримки нормального вироблення пігменту у фолікулах волосся, забезпечуючи життєво важливими поживними речовинами для біосинтезу меланіну.
Наука, що стоїть за розробкою Melaniq®
Що викликає посивіння волосся?

Процес посивіння може початися в будь-якому віці і визначається різними факторами, включаючи: генетику, навколишнє середовище, стрес, неправильне харчування. Одним важливих елементів процесу є мідь, яка відіграє головну роль у підтримці нормальної пігментації волосся. Показово, що у людей, які зазнають передчасного посивіння, спостерігається більш низький рівень міді в сироватці [1]. Поєднуючи мідь з L-тирозином, основними вітамінами, сильним антиоксидантом та морськими водоростями з високою харчовою цінністю, вчені з Oxford Biolabs нещодавно змогли вдосконалити формулу Melaniq®, харчової добавки для пігментації волосся.
Роль меланіну

Мідь є важливим елементом синтезу меланіну, природного пігменту, який надає волоссю свій колір. Меланін виробляється спеціалізованими клітинами, які називаються меланоцитами, і лише за наявності ферменту тирозинази, який містить мідь у своєму активному центрі. Тирозиназа використовує L-тирозин, який також є активатором процесу меланогенезу, а також субстратом. Коли ваші волосяні фолікули не отримують достатню кількість поживних речовин і мінералів або, наприклад, коли меланоцити вже не справляються з окислювальним стресом, здатність виробляти меланін може поступово припинятися. Як результат, волосся сивіє.
Як підтримати нормальне виробництво пігменту та уповільнити процес посивіння?

Формула Melaniq® була спеціально розроблена для підтримки нормального вироблення пігменту у фолікулах волосся, забезпечуючи життєво важливими поживними речовинами для біосинтезу меланіну та здоров'я волосся. Таким чином, вплив факторів, що сприяють посивінню, можна зменшити, а процес посивіння можна уповільнити. *
Суміш інгредієнтів, що сприяє підтримці природного кольору

Біосинтез меланіну, пігменту волосся, залежить від міді як кофактора. Низький вміст міді пов'язаний із посивінням волосся, а тому її наявність є критично важливою для підтримки природного кольору волосся. Melaniq® містить мідь та L-тирозин, вихідну молекулу, а також активатор біосинтезу меланіну. Біотин, який також входить до складу формули Melaniq®, сприяє підтримці нормального волосся.

Ці основні інгредієнти містяться в суміші комплементарних сполук: ключові вітаміни (D, B12, фолієва кислота), натуральні рослинні екстракти (зелений чай (містить епігаллокатехін-3-галат)), кора дерева японської пагоди (містить кверцетин), помідор (містить лікопен)), а також бурі водорості Ascophyllum nodosum.

У процесі посивіння меланоцити також можуть повільно втрачати здатність справлятися з окислювальною шкодою. Для цього формула комплектується вітаміном С, який сприяє захисту клітин від окислювального стресу. Унікальний препарат Melaniq® може забезпечити поживні речовини необхідні вашому організму для підтримки природного кольору волосся. *
Натуральна основа

Виявлено, що окислювальний стрес відіграє головну роль у процесі посивіння. Цей окислювальний стрес і подальше пошкодження клітин можуть призвести або до втрати вироблення меланіну, або навіть до апоптозу (програмованої загибелі клітин) пошкоджених меланоцитів, що призводить до появи сивого / білого волосся [5-7]. Таким чином, Melaniq® містить потужний антиоксидант, вітамін С, щоб допомогти захистити клітини від окислювального пошкодження на різних клітинних рівнях, викликаних різними реактивними видами кисню. Крім того, він містить кілька натуральних рослинних екстрактів.
Склад активних елементів Melaniq®
Суміш інгредієнтів, що сприяє підтримці природного кольору волосся
Мідь
Мідь лежить в основі унікальної формули Melaniq®. Вона поєднується із допоміжними діючими компонентами, які підтримують дію міді.
Кверцетин
Флавонол з різноманітним позитивним впливом на фізіологію [12]. Він має здатність захищати меланоцити in vitro від окисного пошкодження, спричиненого перекисом водню [11, 13].
L-Тирозин
Ця амінокислота важлива для метаболічного обміну, а також як позитивний регулятор меланогенезу [4].
Лікопен
Вважається, що цей жиророзчинний каротиноїд має здатність захищати клітини від окислювального стресу [14, 15].
Екстракт зеленого чаю
Поліфеноли, присутні в зеленому чаї, належать до групи катехінів. Основним поліфенолом екстракту зеленого чаю є епігалокатехін-3-галат (EGCG), який має ряд переваг для здоров'я [8]. Ці катехіни позитивно впливають на антиоксидантний статус [9, 10]. Крім того, було виявлено, що екстракт зеленого чаю може захищати меланоцити in vitro від окислювальної шкоди, викликаної перекисом водню [11]. Ця особливість була ще більш помітною у присутності флавонолу кверцетину.
Вітамін С
Цей водорозчинний вітамін, також відомий як аскорбінова кислота, функціонує не тільки як кофактор у численних ферментативних реакціях, як при синтезі колагену, де, по суті, сприяє підтримці нормальної шкіри, але також є потужним антиоксидантом. Як такий, він також бере участь у переробці інших важливих природних антиоксидантів у людському організмі, як і вітамін Е, тим самим допомагаючи захистити ліпіди від окислювальної шкоди [16, 17].
Вітамін В12
Також його називають кобаламіном, вітамін В12 - це водорозчинний вітамін, який бере участь у безлічі важливих функцій кожної клітини організму. Його дефіцит був пов'язаний із спотвореннями в процесі пігментації, а також із втратою пігментації волосся [18-20].
Фолієва кислота (вітамін В9)
Виявлено, що фолієва кислота разом із рівнем вітаміну В12 знижується при певних порушеннях пігментації [19]. Не дивно, що дефіцит цих двох вітамінів може проявляти подібні симптоми, оскільки метаболізми цих вітамінів сильно взаємопов'язані [21].
Біотин (вітамін Н)
Біотин - найважливіша поживна речовина з глибоким позитивним впливом на здоров'я волосся.
Вітамін D
Наукове дослідження показує, що низький рівень вітаміну D можна виявити у тих, хто відчуває передчасно сиві волосся [22].
Водорості Ascophyllum nodosum
Мілководні міждольні морські водорості, які в умовах дикої природи збираються та обробляються для споживання людиною. Як більшість водоростей, містить йод [23], який через гормони щитовидної залози має надзвичайний вплив на загальний обмін макроелементів, загальну енерго- та кисневу витрату [24]. Також було виявлено, що тиреоїдні гормони позитивно впливають на пігментацію волосся in vitro [25].
Подивіться, як це працює
Продукт містить важливі поживні речовини необхідні для біосинтезу меланіну, щоб уповільнити процес посивіння.
Чого очікувати?
Здолайте сивину з препаратом, створеним для збереження природного виділення пігмента меланіну, який відповідає за колір волосся.
Підтримка нормальної пігментації волосся.
Живлення фолікули волосся
Постачання важливих поживних речовин необхідних для біосинтезу меланіну, які можуть допомогти уповільнити процес посивіння.
Відсутність побічних ефектів
Ніякого гормонального втручання. Не відомі побічні ефекти.
Melaniq®
Melaniq® – джерело амінокислот, вітамінів та мінералів для підтримки Вашого кольору волосся
(курс на 1 місяць - 90 капсул)
грн.
грн.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Введіть Ваші дані для оформлення замовлення.
ПІБ
Ваш E-mail
Ваш телефон
Місто
Номер відділення Нової пошти
Ознайомтесь з умовами Публічного договору (оферта)
Покупець в повному обсязі приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару, повернення товару, відповідальності за недобросовісне замовлення та усі інші умови договору.
Договір вважається укладеним з моменту натискання кнопки «Підтвердити замовлення».
Ви зможете оплатити обрані товари за допомогою банківської карти, Приват24, GooglePay та інших способів LiqPay.