Молекулярна (дієтична) добавка IMMUNE+ від Oxford Biolabs® – це джерело вітамінів та мінералів,
які сприяють нормальному функціонуванню імунної системи.


Імунна система, як і будь-яка інша функція організму, залежить від достатнього запасу поживних речовин, таких як вітаміни та мінерали. Імунна відповідь може бути знижена при недостатньому надходженні певних мікроелементів. Такий стан може бути ще більш виражений під час стресових та напружених ситуацій. Тому важливо забезпечити хороший запас вітамінів і мінералів, щоб імунна система нормально функціонувала.

Oxford Biolabs® IMMUNE+Молекулярна (дієтична) добавка є цілісно сформульованою та інноваційною молекулярною дієтичною добавкою для підтримання імунітету.
Її потужна формула, розроблена на основі 100% природних та науково обгрунтованих інгредієнтів.
Три веганські капсули, які слід приймати протягом дня, забезпечать Вас в достатній кількості вітамінами та мінералами, цінними екстрактами рослин і дріжджових бета-глюканів, що мають імуностимулюючу дію.
Натуральний склад IMMUNE+
Інгредієнти в капсулах IMMUNE+
мають природне походження,
не містять наркотичних речовин.
ElderCraft® екстракт європейської чорної бузини
Багата на флавоноїди, такі як, антоціани, чорна бузина, згідно наукових досліджень, є дієвою в боротьбі з симптомами інфекцій верхніх дихальних шляхів та скороченні тривалості грипу. У складі IMMUNE+ високоякісний екстракт чорної бузини ElderCraft®, виготовлений з ягоди, вирощеної в Австрії, яка проходить простий, але ефективний процес обробки, що зберігає активну дію суміші натуральних інгредієнтів. Кожна капсула IMMUNE+ містить екстракт ElderCraft®, еквівалентний 30 грамам чорної бузини!
Цинк
Має вирішальне значення для нормального розвитку і функціонування клітин, що впливають на функціонування імунної системи. Доведена здатність цинку в мобілізації противірусних властивостей організму. Підвищена концентрація цинку в організмі може пригнічувати реплікацію вірусів.
Вітамін С (L-аскорбінова кислота)
Потужний і поширений антиоксидант, що сприяє функціонуванню імунної системи, посилюючи різні клітинні функції вродженої та адаптивної імунної системи.
Вітамін В12 (ціанокобаламін)
Завдяки своїй важливій ролі в основних клітинних функціях є обов'язковим для здорового балансу імунної системи. Сприяє підвищенню рівня гемоглобіну, запобігає анемії, поліпшує роботу пам'яті.
Фолієва кислота
Життєво необхідний водорозчинний вітамін групи B, необхідний для біосинтезу білка. Позитивно впливає на продуктивну роботу мозку, особливо кісткового. А оскільки кістковий мозок виробляє клітини імунної системи, то фолієва кислота - це запорука міцного імунітету і здорового життя.
Вітамін D (холекальциферол)
Має захисний ефект при гострих інфекціях дихальних шляхів, сприяє активації захисної функції організму, знижуючи ризик розвитку застудних захворювань.
Запускає в організмі синтез власних антимікробних пептидів, забезпечує регулюючий вплив на ріст, розвиток та оновлення клітин іммуної системи.
Бета-каротин (провітамін А)
Потужний антиоксидант, попередник протизапального вітаміну А, який відіграє важливу роль у розвитку та посиленні імунної функції та виконує регуляторну роль у клітинному та гуморальному імунних процесах.
Дріжджі β-(1,3),(1,6)-D-глюкани
Потужні модулятори вродженої імунної системи, що підтверджено великою кількістю наукових досліджень і клінічних апробацій. Сприяють підвищеній стійкості організму до хвороб, більш високій антимікробній активності та клітинному захисту. Нейтралізують запальні процеси.
Бурі водорості Ascophyllum nodosum
Джерело йоду, який крім впливу на гормони щитовидної залози є частиною нещодавно відкритої системи захисту слизової оболонки в дихальних шляхах, яка може протистояти патогенним вірусам.
IMMUNE+ ідеальний подарунок собі та близьким,
що забезпечить додаткову підтримку для імунної системи і дозволить Вам насолоджуватись життям, бути повними сил та енергії!
IMMUNE+
Джерело вітамінів та мінералів для нормального функціонування імунної системи
(курс на 1 місяць, 90 капсул)
2020
грн.
Замовляйте у офіційних партнерів Oxford Biolabs
в Україні, обравши зручне для Вас місто.