Як працює TRX2®
Стимуляція калієвих каналів
Дослідження показали, що люди, які відчувають випадіння волосся мають ослаблені калієві канали. Порушення у калієвих каналах припиняє надходження поживних речовин у волосяні фолікули, що призводить до втрати волосся. Так само, як рослина без води, фолікули зменшуються і волосся випадає.

TRX2® активує та стимулює калій-іонні канали у волосяних фолікулах, забезпечуючи їх додатковими поживними речовинами, щоб допомогти росту волосся.

Три капсули дієтичної добавки для волосся TRX2® в день забезпечать калієві канали стимулюючим комплексом поживних речовин, що активізує зростання волосяного фолікула. Цей комплекс включає в себе такі компоненти, як розгалужені амінокислоти, нікотинамід і калій, а також L-карнітин Carnipure™ у найчистіший формі. Разом з вітамінами та мінералами, які сприяють підтримці нормального волоссю, цей комплекс відкриває двері калієвих каналів і дозволяє поживним речовинам дістатися до фолікули, щоб відновити здоровий ріст волосся.
Склад TRX2®
Натуральні ігредієнти
 • L-карнітин;
 • гідроксипропілметилцелюлоза (оболонка рослинної капсули);
 • регулятор кислотності: винна кислота, хлорид калію (в тому числі 0,5% діоксиду кремнію);
 • L-лейцин;
 • L-валін;
 • L-ізолейцин;
 • цитрат цинку;
 • нікотинамід;
 • стабілізатор: магнієві солі жирових кислот,
 • селеніт натрію,
 • D-біотин.
Подивіться, як це працює
TRX2® використовується для підтримки нормального здорового росту волосся у чоловіків та жінок.
Оксфордське дослідження
Оксфорд, Великобританія, 7 жовтня 2011 р. Компанія Oxford Biolabs Ltd., клінічні дослідження молекулярного комплексу TRX2®.
59 учасників - 18 місяців
59 учасників (47 чоловіків та 12 жінок) взяли участь у дослідженні та закінчили 18 місяців терапії. Вік - від 18 до 51 років для чоловіків і від 19 до 58 років для жінок відповідно. На основі результатів цього дослідження довготривале лікування TRX2® рекомендовано для досягнення позитивних результатів. Залежно від індивідуального метаболізму, для виявлення позитивних змін знадобилось до 12 місяців. Однак, для більшості учасників помітні покращення були зафіксовані через пів року.
* - середня кількість волосся на площі 2 × 2 см;
** - середня вага волосся - пучок з 30 пасм;
*** - % зміни від пушкового до термінального волосяного покрову;
**** - оцінка від 0 до 10 балів, де 10 є найбільш задоволеними.
До і після прийняття
Дослідження німецького інституту DERMATEST
Рігенсбург, Німеччина, 2018 р. Проведено під дерматологічним наглядом незалежне клінічне дослідження ефективності вітамінів TRX2® і лосьйону TRX2®.
79 суб'єктів - 4 групи - 9 місяців
Обидва продукти були протестовані протягом 9 місяців. Всього в цьому дослідженні взяли участь 79 суб'єктів, яким діагностували спадкову алопецію. Їх розділили на чотири різні групи. Суб'єкти першої групи отримували добавку TRX2®, другу - лосьйоном TRX2® і третю обома продуктами, тоді як суб'єкти четвертої групи не отримували жодного продукту, оскільки вони служили контрольною групою без лікування.
Порівнюючи випадання волосся всіх учасників до та після 9-місячного дослідження, результати показали, що в середньому лише перші три групи демонстрували зменшення випадіння волосся, тоді як контрольна група без лікування виявила гірше випадання волосся (див. Діаграму 1 ). Також відношення анагену (активно зростаюче волосся) до телогену (волосся не росте, відпочиває) на початку дослідження порівнювали із співвідношенням в кінці дослідження. Знову-таки, лише досліджувані групи, які користувалися продуктами TRX2®, показали покращене співвідношення анагену і телогену волосся (див. Діаграму 2). Ці результати демонструють, що добавка TRX2® та лосьйон для волосся TRX2® аналогічно ефективні.
Діаграма 1.
Середній відсоток змін у випадінні волосся після 9 місяців, порівнюючи з початком дослідження, в кожній з чотирьох груп.
Діаграма 2.
Середній відсоток змін у співвідношенні анагену до телогену після 9 місяців, порівнюючи з початком дослідження, в кожній з чотирьох груп.
До і після прийняття вітамінів TRX2®
До і після прийняття
вітамінів TRX2® + лосьйону TRX2®
Висновок
Ці результати показують, що лікування препаратом TRX2 та лосьйоном для волосся TRX2 призводить до зниження швидкості випадіння волосся та збільшення кількості волосся, яке активно росте. Це доводить, що рецептура TRX2 ефективно бореться з прогресуванням спадкового випадіння волосся. Але це також говорить нам, що лікування TRX2 є найбільш ефективним при застосуванні на початкових стадіях випадіння волосся.
Доктор Майкл Байєр, керівник дослідження
Чого очікувати?
Перевірені результати, підтверджені незалежними дослідженнями.
Помітні результати після 3-5 місяців
Послідовне поліпшення з кожним місяцем після цього.
Відновлення волосся
Товстіше і щільніше волосся.
Відсутність побічних ефектів
Ніякого гормонального втручання. Не відомі побічні ефекти.
Чого не очікувати?
Негайний ефект
TRX2® добавка для відновлення волосся повинна прийматись регулярно, щоб отримати позитивні результати.
Виражений ріст волосся на пізній стадії випадіння волосся
TRX2® харчова добавка була розроблена для чоловіків і жінок, які страждають від випадіння волосся на ранніх стадіях (Норвуд 1-4).
У TRX2® наукові знання про молекулярні механізми, що відповідають за стоншення волосся, синтезовані в ефективне рішення: стимуляцію іонних калієвих каналів в межах волосяних фолікул. Щоденний прийом TRX2® допомагає полегшити надходження в мембрани волосяних фолікул регулюючих сполук і необхідних поживних речовин, таких як амінокислоти і ліпіди. Ви підтримуєте здоровий і нормальний ріст волосся. Ваше волосся стає густішим та сильнішим.
TRX2®
Молекулярний комплекс проти випадіння волосся
грн.
грн.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Введіть Ваші дані для оформлення замовлення.
ПІБ
Ваш E-mail
Ваш телефон
Місто
Номер відділення Нової пошти
Ознайомтесь з умовами Публічного договору (оферта)
Покупець в повному обсязі приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару, повернення товару, відповідальності за недобросовісне замовлення та усі інші умови договору.
Договір вважається укладеним з моменту натискання кнопки «Підтвердити замовлення».
Ви зможете оплатити обрані товари за допомогою банківської карти, Приват24, GooglePay та інших способів LiqPay.
Знижки відраховуються від роздрібної ціни, вказаної вижче. Вартість на сайті вказана без знижки.