Молекулярна (дієтична) добавка IMMUNE+ від Oxford Biolabs® – це джерело вітамінів та мінералів,
які сприяють нормальному функціонуванню імунної системи.


Імунна система, як і будь-яка інша функція організму, залежить від достатнього запасу поживних речовин, таких як вітаміни та мінерали. Імунна відповідь може бути знижена при недостатньому надходженні певних мікроелементів. Такий стан може бути ще більш виражений під час стресових та напружених ситуацій. Тому важливо забезпечити хороший запас вітамінів і мінералів, щоб імунна система нормально функціонувала.

Oxford Biolabs® IMMUNE+Молекулярна (дієтична) добавка є цілісно сформульованою та інноваційною молекулярною дієтичною добавкою для підтримання імунітету.
Її потужна формула, розроблена на основі 100% природних та науково обгрунтованих інгредієнтів.
Три веганські капсули, які слід приймати протягом дня, забезпечать Вас в достатній кількості вітамінами та мінералами, цінними екстрактами рослин і дріжджових бета-глюканів, що мають імуностимулюючу дію.
Натуральний склад IMMUNE+
Інгредієнти в капсулах IMMUNE+
мають природне походження,
не містять наркотичних речовин.
ElderCraft® екстракт європейської чорної бузини
Багата на флавоноїди, такі як, антоціани, чорна бузина, згідно наукових досліджень, є дієвою в боротьбі з симптомами інфекцій верхніх дихальних шляхів та скороченні тривалості грипу. У складі IMMUNE+ високоякісний екстракт чорної бузини ElderCraft®, виготовлений з ягоди, вирощеної в Австрії, яка проходить простий, але ефективний процес обробки, що зберігає активну дію суміші натуральних інгредієнтів. Кожна капсула IMMUNE+ містить екстракт ElderCraft®, еквівалентний 30 грамам чорної бузини!
Цинк
Має вирішальне значення для нормального розвитку і функціонування клітин, що впливають на функціонування імунної системи. Доведена здатність цинку в мобілізації противірусних властивостей організму. Підвищена концентрація цинку в організмі може пригнічувати реплікацію вірусів.
Вітамін С (L-аскорбінова кислота)
Потужний і поширений антиоксидант, що сприяє функціонуванню імунної системи, посилюючи різні клітинні функції вродженої та адаптивної імунної системи.
Вітамін В12 (ціанокобаламін)
Завдяки своїй важливій ролі в основних клітинних функціях є обов'язковим для здорового балансу імунної системи. Сприяє підвищенню рівня гемоглобіну, запобігає анемії, поліпшує роботу пам'яті.
Фолієва кислота
Життєво необхідний водорозчинний вітамін групи B, необхідний для біосинтезу білка. Позитивно впливає на продуктивну роботу мозку, особливо кісткового. А оскільки кістковий мозок виробляє клітини імунної системи, то фолієва кислота - це запорука міцного імунітету і здорового життя.
Вітамін D (холекальциферол)
Має захисний ефект при гострих інфекціях дихальних шляхів, сприяє активації захисної функції організму, знижуючи ризик розвитку застудних захворювань.
Запускає в організмі синтез власних антимікробних пептидів, забезпечує регулюючий вплив на ріст, розвиток та оновлення клітин іммуної системи.
Бета-каротин (провітамін А)
Потужний антиоксидант, попередник протизапального вітаміну А, який відіграє важливу роль у розвитку та посиленні імунної функції та виконує регуляторну роль у клітинному та гуморальному імунних процесах.
Дріжджі β-(1,3),(1,6)-D-глюкани
Потужні модулятори вродженої імунної системи, що підтверджено великою кількістю наукових досліджень і клінічних апробацій. Сприяють підвищеній стійкості організму до хвороб, більш високій антимікробній активності та клітинному захисту. Нейтралізують запальні процеси.
Бурі водорості Ascophyllum nodosum
Джерело йоду, який крім впливу на гормони щитовидної залози є частиною нещодавно відкритої системи захисту слизової оболонки в дихальних шляхах, яка може протистояти патогенним вірусам.
Молекулярний комплекс проти випадіння волосся TRX2®
У TRX2® наукові знання про молекулярні механізми, що відповідають за стоншення волосся, синтезовані в ефективне рішення: стимуляцію іонно-калієвих каналів в межах волосяних фолікул. Щоденний прийом TRX2® допомагає полегшити надходження в мембрани волосяних фолікулів регулюючих сполук і необхідних поживних речовин, таких як амінокислоти і ліпіди. Ви підтримуєте здоровий і нормальний ріст волосся. Ваше волосся стає густішим та сильнішим.

Вітамінний комплекс вирішує проблему дефіциту поживних речовин в волосяних фолікулах зсередини на молекулярному рівні.
Вітаміни і мікроелементи, які отримає організм
L-карнітина L-тартрат
Стимулює ріст волосся на шкірі голови шляхом:
- підвищення проліферації (анагену) в клітинах волосяних фолікулів;
- пригнічення апоптозу в клітинах волосяних фолікулів.
Захищає волосяні фолікули від шкідливого впливу дигідротестостерону завдяки власному β-окисненню.
Амінокислоти
L-Лейцин, L-Ізолейцин, L-Валін - ключові амінокислоти в структурі волосяного фолікула:
- відновлюють мембранний потенціал клітин волосяного фолікула;
- стимулюють синтез нових калієвих каналів у волосяних фолікулах.
Цинк
Природній інгібітор 5-альфа-редуктази:
- перешкоджає утворенню дигідротестерону (DHT);
- сприяє росту та відновленню волосся в цілому.
Ніацин
Нікотинова кислота (вітамин В3) "відкриває" калієві канали:
- підтримує проходимість калієвих каналів;
- покращує мікроциркуляцію крові в шкірі голови.
Селен
Необхідний для вироблення тиреоїдних гормонів, що допомагають регулювати ріст волосся. Дефіцит селену призводить до підвищення випадіння волосся внаслідок оксидативного стресу.
Біотин
Стимулює вироблення кератину у волосяних фолікулах завдяки ревіталізації кераноцитів шляхом мітозу.
Набір вітамінів "Post Covid Hair Pack"
Зміцни імунітет, зупини та попередь випадіння волосся разом з
  • TRX2® молекулярний комплекс проти випадіння волосся
  • IMMUNE+ Молекулярна (дієтична) добавка для імунітету
3700
грн.
4130
грн.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Введіть Ваші дані для оформлення замовлення.
ПІБ
Ваш E-mail
Ваш телефон
Місто
Номер відділення Нової пошти
Ознайомтесь з умовами Публічного договору (оферта)
Покупець в повному обсязі приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару, повернення товару, відповідальності за недобросовісне замовлення та усі інші умови договору.
Договір вважається укладеним з моменту натискання кнопки «Підтвердити замовлення».
Ви зможете оплатити обрані товари за допомогою банківської карти, Приват24, GooglePay та інших способів LiqPay.