Пости в соцмережах
Використовуйте готовий текст і якісні фото для просування в соціальних мережах. Подивіться, як ми це робимо на наших сторінках. Тексти і фото нижче.
Пост № 1
Хочете зупинити випадіння волосся?
Тоді, маємо для вас чудове рішення – вітаміни для стимуляції росту волосся та проти його випадіння! Це інновації Oxford Biolabs, втілені в життя для вашої краси і здоров'я вашого волосся. Дозвольте собі сяяти вже сьогодні, адже здоровий організм зсередини - запорука красивого зовнішнього вигляду!

#выпадениеволос #доглядзаволоссям #лосьйондляволосся #біодобавкадляволосся #лосьйонпротивипадіння #випадінняволосся #противипадіння #довгеволосся #безсульфатнийшампунь #трихологкиев #восстановлениеволос #trx2 #drm4 #вітаміни #лечениеволос #лечениеоблысения #уходзаволосами #трихологльвів #поредениеволос #витаминыдляроставолос #випадінняволосся #вітамінидляволосся #Львів #противипадінняволосся #біодобавка

https://www.oxfordbiolabs.ua/partner/tproduct/219114462-870361583040-dtichna-dobavka-trx2-molecular-food-supp
Пост № 2
Втомились дивитись як випадає ваше волосся? Рішення є!
TRX2® Відновлюючий лосьйон проти випадіння волосся - це засіб, призначений для відновлення волосяних фолікул та живлення рідкого волосся. Чудовий спосіб відновити тонке і ламке волосся за короткий курс, зупинити випадіння на ранній стадії і отримати результат, який покращить стан вашого волосся надовго.

https://www.oxfordbiolabs.ua/partner/tproduct/219114462-367762670248-trx2-vdnovlyuyuchii-losion-proti-vipadnn
Пост № 3
Бажаєте зберегти свій колір волосся та забути про сивину?
Подолайте сивину з натуральною, науково-розробленою формулою вітамінним комплексом - Melaniq. Формула створена для збереження природнього пігменту у фолікулах волосся. Живить волосся з середини та сприяє біосинтезу меланіну.Melaniq допомагає відновити необхідний рівень міді та зберегти натуральний колір волосся.

https://www.oxfordbiolabs.ua/partner/tproduct/219114462-564733398923-melaniq-molekulyarna-dobavka-dlya-vdnovl